CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

I ODPOWIEDZI 

(FAQ)

Nasze mównice wykonujemy z myślą o pięknym wyglądzie ale też dużej ich trwałości.

Konstrukcję – korpus, stopę i elementy pulpitu produkujemy ze stali konstrukcyjnej, lakierowanej metodą proszkową.

Elementy wykończeń wykonujemy z innych materiałów, takich jak płyta mdf, płyta meblowa laminowana, sklejka, plexi, czy pleksiglas.

Te części mównic stanowią jednak zawsze jedynie wykończenie. Nigdy są one elementami nośnymi, dzięki czemu możemy być pewni, że prawidłowe użytkowanie nie spowoduje np. pękania pleksi.

Mównice naszej produkcji to nie tylko stojaki. Są to produkty wykonane bardzo rzetelnie, materiały połączone są ze sobą w trwały sposób, poprzez spawanie, zgrzewanie lub nitowanie. Elementy wykończeń są przykręcane do korpusu, dzięki czemu nie ma zagrożenia, że coś z mównicy odpadnie w trakcie przemówienia.

Nie posiadamy Show-room’u jednak po uprzednim umówieniu się, jesteśmy w stanie pokazać jak wyglądają materiały, półprodukty, a czasem niemal gotowy produkt.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi materiałami bazującymi na zrealizowanych projektach – tzw „case-study” lub po prostu możemy udostępnić zdjęcia z wykonanych realizacji.

Nasza firma jest projektantem, producentem i wykonawcą mównic. 

EASY-LECTZaprojektowaliśmy je sami, a nasze projekty są prawnie chronione.

Mównice easy-lect są wykonywane i składane w Polsce.

Mównice EASY-LECT można zamówić poprzez stronę internetową, na której Państwo się obecnie znajdujecie. Można także złożyć zamówienie poprzez formularz kontaktowy, zadzwonić lub po prostu do nas napisać e-mail. Odpiszemy i/lub oddzwonimy!

Mównice konferencyjne EASY-LECT mogą mieć kilka przeznaczeń. Mogą służyć jako mównice konferencyjne, mównice do szkoleń, pulpity do przemówień, pulpity na notatki, mogą być mównicami do prezentacji lub nawet stać się mównicami multimedialnymi.

Jeśli ktoś potrzebuje użyć mównicy jako stojaka pod laptop – może to zrobić! Nasze produkty posiadają sporej wielkości pulpit, dzięki czemu zmieści się na nim laptop.

Produkcja mównic odbywa się na zamówienie i zgodnie z wytycznymi klienta. Ze względu na możliwość wyboru kolorów nie utrzymujemy stanów magazynowych gotowych mównic. Nasze produkty staramy się produkować jak najszybciej, czas jaki dajemy sobie na produkcję to 30 dni roboczych od dnia następującego po potwierdzeniu zamówienia i wpłacie przedpłaty. 

Jeśli zależy Ci na czasie, zadzwoń do nas, być może będziemy w stanie zrealizować zamówienie w czasie krótszym niż opisany powyżej.

Tak, mównice można odebrać osobiście z naszego biura w Warszawie wyłącznie po uprzednim umówieniu się.

Mamy wielu klientów bardziej lub mniej znanych medialnie. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości wykonania i trwałości naszych produktów.

Tak, EASY-LECT to polska firma.